Basen rozporowy bestway

Basen rozporowy bestway to połączenie prostoty i funkcjonalności jeśli chodzi o sposoby na aktywny wypoczynek w przydomowym ogrodzie i stanowi doskonały stosunek jakości do ceny.

Do jego produkcji wykorzystano niezwykle trwały, a jednocześnie miękki materiał, który gwarantuje jego solidną konstrukcję, a brak twardych elementów i pompowany kołnierz zapewniają bezpieczeństwo użytkowania zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Trójwarstwowe tworzywo PVC ogranicza do minimum ryzyko przetarć, czy przedziurawień, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze oraz cieszyć się spokojnym wypoczynkiem.

Szybki montaż, bez potrzeby użycia narzędzi nie sprawi problemu nawet największemu laikowi. Aby cieszyć się promieniami słońca w swoim własnym przydomowym basenie, wystarczy wyznaczyć w ogrodzie miejsce o równej powierzchni i rozłożyć powłokę basenu, napełnić górną obręcz powietrzem, a na końcu nalać wody. Zbiornik samoczynnie za pomocą siły rozporowej wody osiągnie zamierzony kształt. Producent zapewnia szeroki wybór rozmiarów, zarówno pod względem średnicy, jak i wysokości, dzięki czemu można wybrać basen idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników, czy przestrzeni, jaką dysponujemy.

Basen rozporowy bestway świetnie sprawdzi się w prywatnym ogrodzie, na działce, czy w niewielkich gospodarstwach agroturystycznych. Po zakończonym sezonie wypuszczamy wodę za pomocą wygodnego spustu umiejscowionego na dnie basenu. Poskładany zbiornik z łatwością zmieści się w szafie czy ogrodowej komórce.  Aby cieszyć się czystą wodą jak najdłużej, warto zainwestować w basen z pompą filtrującą oraz zestaw chemii basenowej.