Sznurek Yarnart

Sznurek Yarnart z wyglądu przypomina przędzę. Wykonany jest z bawełny 60% i poliestru 40%. Poliester wypełnia wnętrze rulonu co daje okrągły przekrój. Jest to produkt matowy, który posiada widoczny łańcuszkowy splot. Sznurek Yarnat jest bardzo lekki ,dlatego doskonale nadaje się na takie wyroby jak dywany, poduszki, narzuty czy makatki, czy biżuterię dzierganą. Średnica sznura to ponad 6 mm. Istotnym walorem sznura jest jego duża wytrzymałość na zerwanie oraz lekkość. Warto wspomnieć również, że sznurek dzięki wypełnieniom bardzo ładnie się rozpulchnia wypełniając w ten sposób wolne miejsca.

Sznurek Yarnart ma bardzo dużo zwolenników pośród osób ,które szydełkują lub dziergają na drutach. Kto nie lubi szydełka może wykorzystać do pracy ze sznurkiem sploty makramowe polegające na dzierganiu za pomocą rąk. Metoda arm knitting daje szybkie efekty i duże zadowolenie z wykonanej pracy. Szybki efekt i dużo przyjemności można uzyskać pracując z obręczą dziewiarską.

W dobie konsumpcjonizmu ,zalewania rynku masową produkcją spersonalizowany wyrób, który został ręcznie wykonany to prawdziwy skarb. Sznurkiem Yarnat    zachwycają się zwolennicy i twórcy wykonanych własnoręcznie toreb, worków, plecaków czy koszyczków. Torba czy plecak ozdobione tasiemkami, guziczkami ,zawieszkami czy rzemykami będzie na pewno niepowtarzalnym prezentem dla przyjaciół, czy najbliższych. Sznurek Yarmat będzie doskonałym prezentem dla osób z artystyczną duszą ,które wyczarują prawdziwe cuda do ozdabiania wielu domowych przedmiotów, wykonania przytulanek czy oryginalnych zabawek lub okolicznościowych ozdób. Sznurki w sprzedaży oferowane są w różnych kolorach, więc każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.